• 06.04.09, 11:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saksa ostib võimalusi piraatide kaaperdatud laeva vabastamiseks

Saksamaa püüab täna astuda samme Somaalia piraatide hõivatud konteinerlaeva Hansa Stavangeri ja selle meeskonna vabastamiseks.
Piraadid hõivasid 170meetri pikkuse ja 20 700-tonnise laeva üleeile India ookeanil Seišellide ja Kenya vahelisel alal, vahendas Postimees.
1997. aastal Hiinas ehitatud Hansa Stavangeri omanikfirma on Hamburis asuv Leonhardt & Blumberg.
Laeval on 24-meeskond, kellest viis on sakslased.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele