• 12.03.09, 12:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Post vähendab juhtide palku

Postiettevõtte juhatus võttis vastu otsuse kärpida juhtkonna ja administratsiooni spetsialistide põhipalku 10%.
Tingituna üldisest ja ettevõtte hetke majandusseisust teatas juhatus vajadusest kärpida töötajate palkasid, teatas ettevõte.
"Majandussurutis on oluliselt mõjutanud nagu paljusid teisi Eesti ettevõtteid ka meid. Eesti Post on seadnud selle aasta eesmärgiks võimalikult paljude töökohtade säilitamise, sellest lähtuvalt tegime otsuse kärpida põhipalku. Ennekõike puudutab palga vähenemine administratsiooni, tugitegevustega seotud spetsialiste ja ka juhatust ennast," kommenteeris otsust juhatuse esimees Ahti Kallaste.
Kallaste sõnul puudutavad kärped lisaks eeltoodule ka transporti, IT-d, kantseleid ja varahaldust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Samuti  vähendab ettevõte 2009. aastal postivõrgutöötajate tulemuspalgafondi 12,7 mln krooni ulatuses.
Põhipalga muudatustest on ettevõte informeerinud ka posti-, side- ja teenindustöötajaid esindava organisatsiooni ESTAL esindajaid.
Eesti Postis töötab peaaegu 3800 inimest.

Seotud lood

Uudised
  • 04.08.09, 16:49
Eesti Post teenis esimesel poolaastal kahjumi
Riiklik postifirma, mille tänavune eesmärk on keerulisest majandusolukorrast olenemata kasumi teenimine, sai esimesel poolaastal ligi kuus mln krooni kahjumit.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele