Kakumäe Jahisadama võlakirjade lunastustähtaeg lükkub kaks aastat edasi. Sadama üks omanikest Jaan Pillesaar kinnitas, et investorid suhtusid palvesse mõistvalt, sest tegu on professionaalidega, kes pole investeerinud ära oma viimast raha.
31.03 märtsil jõuab kätte Kakumäe Jahisadama võlakirjade lunastustähtaeg. Emissiooni mahuks 169 miljonit krooni ja intressimäär 8%, millele lisandub lisaintress.
Firma üks omanikest Jaan Pillesaar sõnas, et firmal on investorite kirjalik nõusolek võlakirjade pikendamiseks olemas ja vastav lõppdokument ettevalmistamisel. Uus lunastustähtaeg on 31.03.2011.
"Majandus kõigub üles ja alla, tuleb see madalkurv kõigil läbida," kommenteeris Pillesaar, lisades et täna on vale aeg turult uut kapitali tõsta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele