• 18.02.09, 17:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

British Airways andis lennukile Chris Hoy nime

Suurbritannia lennufirma British Airways andis ühele oma lennukile olümpiavõitja Sir Chris Hoy nime, vahendas Kalev.ee.
"Ma olen selle tunnustuse üle uhke," lausus Hoy. "British Airways on aidanud mu unistustel täituda ja loodan, et aitab teistelgi."
Edinburghist pärit Hoy võitis mullu Pekingis trekisõidus kolm kuldmedalit ja üldse on ta olümpiamängudel poodiumi kõrgeimale astmele kerkinud neli korda. Läbi aegade edukaim Šotimaa olümpiasportlane on esimene britt saja aasta jooksul, kes võitnud ühtedelt olümpiamängudelt kolm kulda.
British Airways on 2012. aasta Londoni olümpiamängude suursponsor.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele