• 12.02.09, 15:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tanklaketid läksid Neste hinnatõusuga kaasa

Eesti suuremad tanklaketid läksid kaasa Neste eileõhtuse hinnatõusuga, kergitades bensiini hindu 30 sendi võrra.
Keskpäevaks olid hindu tõstnud ka Statoili, Olerexi ja Alexela tanklaketid, kirjutas postimees.ee.
Alexela, Olerexi ja Neste automaattanklates maksab bensiini 95 liiter 12,60 krooni ning bensiini 98 liiter 13,10 krooni, diislikütuse hind püsib muutumatuna 13,30 kroonil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele