• 05.02.09, 12:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ferroline Gruppi käive kahanes, kasum kasvas

Ferroline Grupp OÜ esialgsed majandustulemused on järgmised: müügitulu 2008. aastal oli 166 miljonit krooni, mille juures ettevõte teenis 3,5 miljonit krooni tulumaksueelset kasumit.
2007. aastal oli ettevõtte müügitulu 188,8 miljonit krooni ja kasum enne makse oli 3,1 miljonit krooni.
Ferroline Grupi põhitegevuseks on siseriiklike ja rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine.
Ferroline saavutas eelmisel aastal Äripäeva Ekspedeerimisfirmade TOPis 19. koha.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Äripäev kogub ja avaldab regulaarselt Eesti 500 suurema ettevõtte ja valdkondade liidrite majandustulemusi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele