• 23.01.09, 18:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Air loodab lennukitega säästa

Estonian Airi juht Andrus Aljas selgitas, et uuel aastal on kõige kaalukam ja olulisem võimalus kulusid kokku hoida tänu lennukipargi uuendamisele kaasaegsete ja väiksema kulutasemega lennukitega.
Estonian Air soetab sel aastal kolm uut 88-kohalist CRJ900 NextGen lennukit. „CRJ900 Lennukid on disainitud nii, et need kasutavad vähem kütust ning selle ühe reisi kulud on tunduvalt madalamad kui teistel sama suurtel lennukitel,“ ütles ta.
„Lisaks ökonoomsemale lennukite käitamisele võimaldavad uued lennukid oluliselt parandada ettevõtte paindlikkust järjest tihenevates konkurentsitingimustes,“ lisas Aljas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele