• 21.01.09, 11:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Piraadid ründasid Nigeeria ranniku lähedal kütusetankerit

Relvastatud mereröövlid üritasid Nigeeria rannavetes kaaperdada tankerit, mille last oli 4000 tonni diislikütust, vahendas kalev.ee.
Laev sai rünnakus kõvasti kannatada ning piraatidel õnnestus röövida Rumeenia kodanikust meeskonnaliige.
Piraadid ründasid tankerit MT Meredith, kui see sõitis tavaliselt tankerite kasutataval laevateel Bonny Fairway Buoy Lagosest Port Harcorti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele