• 31.12.08, 16:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinki juhtide tasu tõusis veerandi võrra

Tallink Grupi neli juhatuse liiget said augustis lõppenud majandusaastal tasu kokku 27,8 miljonit krooni, mis on 24 protsenti enam kui eelnenud majandusaastal.
Ettevõte ei avalikusta, kui palju ükski juhatuse liige eraldi teenis või milliseid soodustusi sai, kuna ei pea seda neile kasulikuks, kirjutas postimees.ee.
Tallinki juhatusse kuuluvad Enn Pant esimehena, Andres Hunt aseesimehena ning liikmed Keijo Mehtonen ja Lembit Kitter.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 17:15
Kuidas jõudis üle poole tonni kaaluv Estonia klaver tervelt Pariisi Notre-Dame’i katedraali?
Detsembris 2024 taasavati pidulikult Pariisi Notre-Dame’i katedraal, kuhu jõudis kingitusena ka Estonia klaver. Klaveri kinkisid katedraalile Eesti ettevõtjad ning õrna, ent samas üle poole tonni kaaluva pilli keeruka transpordi Prantsusmaale organiseeris heategevusena DSV Estonia.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele