Vähemalt 38 inimest sai vigastada, kui USAs Denveris sööstis laupäeva õhtul leegitsedes stardirajalt välja Houstonisse teel olev Boeing 737.
Leegid hävitasid pool lennukit, kuumus oli nii suur, et sulasid istmete kohal olevad pagasisahtlid, vahendas Õhtuleht. Vigastada saanud reisijaist on kaks raskes olukorras, teistel on põletushaavu ja luumurde.
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.