• 22.12.08, 08:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maanteeinfo: öösel sadas lund

Varahommikul enne kella kuut oli öösel alanud lume- ja lörtsisadu laienenud üle kogu Eesti ning põhi ja suuremad tugimaanteed olid peamiselt märjad, libedusetõrjest ka soolalume ja soolalörtsisegused.
Mitmel pool oli nähtavus väga tiheda lume- ja lörtsisaju tõttu piiratud, eriti tihe sadu oli  Harju, Rapla, Jõgeva ja Järva maakonnas. Lääne-Eesti saartel ning osaliselt Läänemaal sadas vihma ning teed olid märjad, teatas maanteeinfokeskus.
Teepinna temperatuuri mõõdeti Hiiumaal +1,3,  Saaremaal +2,3 kraadi, kuid  mandril oli teepinna temperatuur kõikjal alla nulli, ulatudes –1 kraadini Kesk-Eestis.
HOIATUS: Teedel olev soolalumi ja –lörts muudavad teeolud keeruliseks, ettevaatust möödasõitudel ja ristmikel! Samuti püsib jäite oht meie teedel. Arvestagem talviste teeoludega!

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele