Estonian Air müüb saabuvate pühade eel 10 000 eriti soodsate hindadega lennupiletit Estonian Airi sihtkohtadesse.
Piletimüük kestab 21. detsembrini 2008, kampaania jooksul pakutavad hinnad kehtivad lendudele ajavahemikus 1. veebruarist 31. märtsini 2009, teatas firma.
Piletid on müügil Estonian Airi kodulehe Leiunurgas eripakkumiste all. Kampaania jooksul müügile tulevate soodsate hindadega lennupiletite arv on piiratud.
Soodsate hindadega piletid lendudele algusega Tallinnast
Artikkel jätkub pärast reklaami
Stockholm – alates 795 kr*
Oslo – alates 795 kr*
Helsingi – alates 432 kr*
Kopenhaagen – alates 795 kr*
Moskva – alates 1411 kr*
Kiiev – alates 1295 kr*London – alates 1095 kr*Brüssel – alates 1395 kr*
Barcelona – alates 1730 kr*
München – alates 1730 kr*
Hetkel kuum
Pingereas üle 170 autovedaja
Lisatud pildigalerii Kehtnas toimunud demopäevast
Artikkel jätkub pärast reklaami
Milano – alates 2030 kr*
Minsk – alates 1295 kr*
Vilnius – alates 997 kr*
*Lennupileti hind sisaldab kõiki makse ja tasusid, ostes pileti Estonian Airi kodulehelt.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.