Eile teatas FedEx koduturul planeeritavast hinnatõusust, Eestis hinnad praeguste plaanide kohaselt ei tõuse. Konkurent UPS plaanib hindu korrigeerida.
FedExi esindaja Triin Tamm ütles, et Eestis teadaolevalt aasta algusest hinnatõusu oodata ei ole.
UPS korrigeerib oma hindu ka aastaks 2009 nagu on seda teinud ka igal eelneval aastal, ütles Logistikauudised.net-ile UPS volitatud töövõtja Eestis EKLT OÜ Arengu- ja kvaliteedijuht Sirje Sakk.
„Et teenindame põhiosas siiski ärikliente, siis sõltume üldisest majandusolukorrast ning meil läheb sama hästi kui Eesti majandusel tervikuna,“ kommenteeris ta turuolukorda. „Ei tahaks midagi prognoosida, see on pigem ikkagi majandusanalüütikute rida,“ lisas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 12:32
SUUR LUGU | Autorong leevendab veoäri kulusurvet. Bioloogiaõpetaja: “Vaheajal sõidan pika rekaga Norra vahet”
Autorongidele Eestis lubatud maanteed on näha portaalis TarkTee
2
  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
3
Uudised
  • 25.06.26, 10:11
Plahvatusohtlikud veosed ajasid riigifirmad omavahel karvupidi kokku
Asekantsler üritab kompromissi vahendada
4
Majandustulemused
  • 25.06.26, 13:02
Puksiirimonopoli käive langes 3 ja ärikasum 2 korda. “Uus normaalsus on ainult kohaliku majanduse kaubamaht”
Töötajate arv ja tööjõukulud on samuti vähenenud kordades - tööjõukulud oli 2025. aastal 4,4 ja 2024. aastal 11,3 mln eurot.
5
Uudised
  • 17.04.26, 13:58
Puust ja punaselt: mida tasub teada 1. juulist jõustuvast kaubikute sõidumeeriku kohustusest?
Lisatud Eda Rembeli ja Priit Tuuna ettekande slaidid ning täismahus video
6
Uudised
  • 19.06.26, 14:20
Ministeerium: tööjõukriis veonduses ei peitu klassiruumis, vaid töötingimustes

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele