• 09.12.08, 15:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ukraina kaubalaeva meeskond osutas piraatidele vastupanu

Somaalia piraatide teatel ründasid kaaperdatud relvalastiga Faina meeskonnaliikmed eile õhtul piraate ja üritasid laeva enda kontrolli alla võtta.
«Mõned meeskonnaliikmed käituvad halvasti. Nad üritasid esmaspäeva õhtul kahele meie võitlejale viga teha,» ütles piraat, kes keeldus oma nime avaldamast, vahendas Postimees.ee.
«See on vastuvõetamatu, nad riskivad tõsise karistusega,» lisas Somaalia piraatide esindaja, kes nimetas meeskonna käitumist provokatsiooniks.
25. septembril kaaperdasid piraadid Somaalia ranniku lähistel Keeniasse teel olnud Ukraina kaubalaeva Faina, mis transportis laskemoona ja muu sõjatehnika kõrval ka 33 T-72 tüüpi lahingutanki.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuigi piraadid nõudsid laeva vabastamise eest alguses kümnetesse miljonitesse dollaritesse ulatuvat lunaraha, siis hiljem vähendati seda 3,5-le miljonile dollarile (42,5 miljonit Eesti krooni).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele