• 28.11.08, 10:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

GMile ei meeldi, et nende lennukeid jälgitakse

Eralennukite kasutamise pärast USA seadusandjate kriitika alla sattunud General Motors Corp. palus kohalikul lennuametil piirata avalikkuse ligipääsu nende lendude jälgimisele.
GMi esindaja Greg Martin tunnistas, et nad paljusid oma lennukitelt jälgimise maha võtta, kuid ei täpsustanud miks, kirjutas Bloomberg.
Lennuinfo kohaselt lendas firma juht Richard Wagoner Jr 18. novembril Detroidist Washingtoni liisitud Gulfstream Aerospace G-IV eralennukiga, et paluda 25 miljardi dollari suurust toetust autotööstusele. Ka Ford Motor Co. juht Alan Mulally ja Chrysler LLC juht Robert Nardelli saabusid eralennukitega.
Kongressis uuris hiljem demokraat Gary Ackerman, kas juhtidel oleks tõesti nii kohutav äriklassis lennata olnud.
Peale 25. novembrit ei õnnestu GMi lennukit liikumisi enam tuvastada.
GMile kuulub 7 lennukit, millest 4 müüakse maha.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.02.25, 12:55
Vedajate väljakutsed 2025. aasta kindlustusturul
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele