Varahommikul enne kella kuut sadas Põhja- ja Lääne-Eestis vihma, mujal oli ilm oluliste sademeteta. Teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel olid valdavalt märjad, Kesk- ja Kagu-Eestis niisked.
Teepinna temperature mõõdeti +4 …+7 kraadi, teatas maanteeinfokeskus.
Õhtu- ja öötundidel puhunud tugeva tuule tõttu võib maanteedel metsavahelistel teelõikudel olla mahalangenud puid või oksi. Ettevaatust!
Teetööd
Artikkel jätkub pärast reklaami
Täna paigaldatakse Jõgeva maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 129.kilomeetril (Võhmanõmme ristmik) põrkepiiret. Töötsoonis on kiirus piiratud 30 km/h.
Kuni 14. novembrini paigaldatakse sidekaablit Viljandi maakonnas Viljandi-Heimtali tee 1.kilomeetril. Kiiruspiiranguks töölõigul on 50 km/h.
Homme kell 9.00-14.00 on teetruupide ehituseks liiklusele suletud Põlva maakonnas Orava jaama-Soe tee km-d 3,6-5. Ümbersõit toimub Niitsiku-Karisilla kaudu.
Seotud lood
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.