• 16.10.08, 17:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

flyLAL ostab talveks müüdud piletid tagasi

Selle aasta talvehooajal ei planeeri flyLAL Tallinna ja Vilniuse vahele lende ning ostab tagasi kõik talvistele lendudele müüdud piletid.
Leedu lennukompanii flyLAL teatas, et viimane 2008. aasta suvehooaja lend liinil Tallinn-Vilnius-Tallinn leiab aset 24. oktoobril. Tegutsemist Tallinna lennuväljal jätkatakse 2009. aastal.
flyLALi juhatuse esimehe Vytautas Kaikarise sõnul vaatavad kõik lennufirmad talvehooaja alguses oma lennugraafikud üle, vähendades ka sihtkohtade arvu. „flyLAL sõidutab praegu palju reisijaid Tallinnast Vilniuse kaudu Euroopa erinevatesse linnadesse. Talvehooajal aga nendesse sihtpunktidesse sõitvate reisijate arv langeb,“ ütles Kaikaris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele