• 29.07.08, 19:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

British Airways ja Iberia peavad ühinemiskõnelusi

Lennufirmad British Airways ja Iberia on teada andnud, et peavad võimaliku ühinemise teemal läbirääkimisi, kirjutas YLE Uutiset.
Ettevõtete teatel on ühinemisel mõlema firma juhtkonna toetus.British Airwaysi ja Hispaania Iberia kaubamärgid jääksid ühisfirmas alles.
British Airwaysi juhi Willie Walshi sõnul on ühinemine praeguses majanduslikus olukorras ahvatlev võimalus.
Iberia juht Fernando Conte ütles, et ühinemine oleks hea klientidele ja tugevdaks Madridi positsiooni Euroopan väravana Ladina-Ameerikasse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettevõtete hinnangul kestavad läbirääkimised mitu kuud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele