• 05.03.08, 08:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Otsalt eiras käsku roolijoodikud lahti lasta

Kõik roolijoodikutest politseinikud tuleb vallandada, otsustas juba aastal 2001 politsei peadirektor Harri Tuul, ent Lõuna politseiprefekt Aivar Otsalt astus ülemuste teadmata käsust üle.
Viie aasta eest politseiameti peadirektorina töötanud Robert Antropov sai enda sõnul alles eile Postimehest teada, et hiljuti Tartus abipolitseinikule otsa sõitnud vaneminspektor Kalle Kolk põhjustas purjuspäi avarii juba augustis 2003. Aivar Otsalt otsustas vaatamata selgesõnalisele käsule mehe toona siiski ametisse jätta.
Antropov meenutas, et koosolekul, kus otsustati roolijoodikutest politseinike vallandamine, võeti vastu ka otsus, et kui mõni politseijuht hakkab sellise teo korda saatnud alluvat kaitsma ja ei vallanda teda, siis lastakse ametist lahti ka tema.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele