• 05.02.08, 17:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vedurimehed ähvardavad streigiga

Eesti vedurimeeste ametiühing kaalub pärast tänast kohtumist majandusminister Juhan Partsiga streigi väljakuulutamist.
Ametiühing ise soostus oma ettevõtmist nimetama passiivseks streigiks, millega juhitakse ajakirjanduses tähelepanu probleemidele. Ühtlasi kaaluvad vedurimehed kohtusse pöördumist, kuid ei katkesta töötamist, vahendas ETV24 „Aktuaalse kaamera“ reporteri sõnu.
Ametiühingu esimees Heino Rüütel ütles ETV24-le, et vedurimehed on Eesti Raudteega kollektiivlepingu läbirääkimisi pidanud viis aastat.
Lisaks kaalub streigi väljakuulutamist raudteelaste ametiühing.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele