• 01.07.07, 23:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ferrari sai Prantsusmaal kaksikvõidu

F1 Prantsusmaa Magny-Cours'i etapi võitis Ferrari eest sõitev soomlane Kimi Räikkönen. Teiseks jäi meeskonnakaaslane brasiillane Felipe Massa.
Kolmandalt kohalt alustanud Räikkönen möödus esikohalt startinud Massast ja F1-sarja üldliidrist, McLareni tiimis sõitvast inglasest Lewis Hamiltonist, kes lõpetas kolmandana.
Maailmameistrivõistluste üldarvestuses on Hamiltonil 64, hispaanlased Fernando Alonsol 50, Massal 47 ja Räikkönenil 42 punkti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tulemused:
1. Kimi Räikkönen, Ferrari2. Felipe Massa,Ferrari3. Lewis Hamilton, McLaren4. Robert Kubica, BMW Sauber5. Nick Heidfeld, BMW Sauber6. Giancarlo Fisichella, Renault7. Fernando Alonso,McLaren8. Jenson Button,Honda9. Nico Rosberg,Williams10. Ralf Schumacher, Toyota11. Rubens Barrichello,Honda12. Mark Webber, Red Bull13. David Coulthard,Red Bull14. Alexander Wurz, Williams15. Heikki Kovalainen, Renault16. Takuma Sato, S. Aguri17. Adrian Sutil, Spyker

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele