16. märts 2007
Jaga lugu:

Tudengibuss süüdistab Sebet tee blokeerimises

OÜ Tudengibuss, kes pakub tudengitele taskukohaseid reise Tallinnast Tartusse ja tagasi, ei saanud täna oma sõitu alustada, sest parkla väljasõidutee oli blokeerinud AS Sebele kuuluv buss.

OÜ Tudengibussi juhataja Liis Reinhold rääkis Postimees Online’le, et plaani kohaselt oleks buss pidanud Akadeemia tee 5 asuva ühiselamu juurest väljuma täna kell 12.30.

«Siis aga selgus, et meie buss (firmalt Hansabuss) ei saagi väljuda, sest parkla väljasõidutee ette oli pidama jäänud AS Sebe buss. Seisak kestis vähemalt pool tundi,» lisas Reinhold. «Selle aja jooksul takistas väidetavalt rikkis buss ka sõiduautode liikumist.»

Sebe bussijuht oli öelnud Reinholdile, et buss on katki ja ei saa edasi sõita.

ASist Sebe öeldi Postimees Online’le, et nende buss oli teostamas juhuvedu, kuid kohtus marsruudil Akadeemia tee 5 ühiselamu ees Hansabussiga, kes takistas liiklust.

«Meie buss jäi seetõttu seisma,» selgitas juhtunut AS Sebe juhiabi Marina Sonn.

«Käivitamisel tekkis bussil tehniline rike, mis ei võimaldanud bussil enam tagurdada ja meie tellimusvedu jäi teostamata,» rääkis ta, lisades, et AS Sebe oli sunnitud juhuveole saatma teise bussi.

Reinholdi sõnul väitis Sebe bussijuht, et tal on vägagi õigus seal viibida, sest ta tuli kliente bussi peale võtma, aga buss läks katki ja ta ei saa kuhugi edasi sõita.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee