• 06.03.20, 10:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alternatiiv tõukeratastele: uudne tsiklirent

Sel kevadel hakkab elektrilistele tõukeratastele konkurentsi pakkuma matkamootorrataste rentimisega tegelev Bikerent, mis on meie turul ühtlasi täiesti uudne teenus.
Sarnaselt tõukeratastele saab algavast kevadest rentida nüüd ka mootorrattaid, seda koos marsruudisoovitustega.
  • Sarnaselt tõukeratastele saab algavast kevadest rentida nüüd ka mootorrattaid, seda koos marsruudisoovitustega.
  • Foto: Kuvatõmmis
Kontseptsiooni kohaselt saavad kõik huvilised rentida endale matkarattaid ning sinna juurde ka juhised, milliseid teid renditud mootorrattaga avastada. "Eestis pole keegi sarnase tsiklivalikuga teenust pakkunud," rääkisid Bikerendi eestvedajad Ardo Kalda ja Väino Laisaar Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Meeste sõnul pole mootorratast mõtet rentida selleks, et sõita Tallinnast Tartusse, vaid ikka seiklemiseks ning uute kohtade avastamiseks. "Ärgitan alati inimesi sõitma huvitavaid teid mööda, anname need neile koge google mapsi kaasa," rääkis Laisaar. "Arvestame nii, et päeva lõpuks jõaksid kõik ikka ka mõnda ööbimiskohta," lubas reisiekspert.
Esimene hooaeg tuleb Kalda sõnul turgu pigem tundma õppida ning suuri kasumeid mehed ei oota. "Mingi hetk tuleb teha selle põhjal, mida klient eelistab, korrektuure mootorratta pargis," sõnas Kalda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele