Saated
Ainult tellijale

Lahendus ümbrikupalkade vastu takerdus poolel teel

Autoettevõtete liidu direktor Villem Tori selgitas, miks pole mindud veel täielikult üle elektroonilistele veoselehtedele ning mis oleks neist saadav võit.  Foto: Andras Kralla

Saates "Maksu- ja tolliamet annab nõu" kõneleme olukorrast transpordisektoris – millised on mured, kuidas võidelda ümbrikupalgaga ja miks tasuks minna üle elektroonilistele veoselehtedele.

Külas on autoettevõtete liidu direktor Villem Tori, tööinspektsiooni juhtiv tööinspektor Jüri Milov ning maksu- ja tolliameti maksuauditi osakonna üksuse juht Külli Koidumäe. Saadet juhib Priit Pokk.

Saadet toetab maksu- ja tolliamet.

Kuula saadet "Maksu- ja tolliamet annab nõu" Äripäeva raadio podcast'ide keskkonnast.

TULEKUL

Veebiseminar “Kuidas on autojuhtide töö reguleeritud?”

Toimub 15. aprillil kl 14.00–15.30 Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Esinevad oma ala spetsialistid Külli Koidumäe maksu- ja tolliametist, Villem Tori Autoettevõtete liidust, Jüri Milov ja Alesja Gorbunova tööinspektsioonist.

Peamised teemad:

Autojuhi töötamist käsitlevad nõuded. Kes on sõiduki roolis olev isik, kas auto juht või mõne muu ametinimetusega töötaja. Nõuded rendiagentuuri teenust kasutava autojuhi suhtes. Millised andmed kantakse TÕRRI. Töö- ja palgatingimused autojuhtidele. Palgatingimuste statistiline pool. Sõidukijuhtide järelevalve, enamlevinud vead, huvitavad näited ja kaasused. Summeeritud tööaja kokkulepe ja rakendamine, ületunnitöö, rendiettevõtte kohustused renditöötaja eest jpm.

Veebiseminarile saab registreerida SIIN!

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Ana Madismäe
Ana MadismäeReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150