Ukraina ja Vene sõda toob tarneahelatele oluliselt suurema löögi kui koroonakriis, ütleb tarneahela ekspert Hannes Laaser.

- Tarneahela ekspert Hannes Laaser.
- Foto: Raul Mee
"Kui ma täna sellele kõigele otsa vaatan ja mis Ukrainas tegelikult toimub, siis lisaks sellele, et tsiviilelanikud [kannatavad], saab suure löögi ka tööstus," märkis Laaser ja lisas, et selle kõige taastamine saab olema väga keeruline.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.