Euroopa Komisjon andis rohelise tule tehingule, millega Rootsi jaekontsern ICA Gruppen müüb Rimi Balti ärid 1,3 miljardi euro eest taanlaste Salling Groupile.
2023. aastal asutatud NG Logistics kuulub NG Kapital gruppi, kus lisaks Selverile on ka Balbiino, Liviko jt. „Esialgu keskendume ainult Selverile. Eks tulevik näitab kas ja kui palju me teistele teenust hakkame osutama,“ lausus intervjuus logistikauudistele ettevõtte tegevjuht Mario Kõiv.
Eesti jaekettide juhid ei näe sellest veel konkurentsiolukorra muutust, et Rimi saab rootslaste asemel uued omanikud Taanist, leitakse kinnitust sellest, et Balti regiooni tasub investeerida.
Tallinna külje all Laagris avati üks viimaste aastate suurimaid ja kaasaegsemaid ärikinnisvara arendusi – Infortari rajatud 25 000 m² suurune Rimi logistikakeskus. Projekti koguinvesteering ulatub 27 miljoni euroni.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.