Märtsi lõpuni on Tallinna lennujaama talvises lennugraafikus 40 otselennu sihtkohta. Eelmise talvega võrreldes kasvab Londoni, Amsterdami ja Barcelona liinil lennusageduste arv.
“Talvisel hooajal lisanduvad valikusse suusasihtkohad ja esmakordselt saab Tallinnast lennata Soome populaarsesse suusakuurorti Levisse Kittiläs. Lisaks stardivad otselennud Kesk-Euroopa suusakuurortide lähedal asuvatesse linnadesse, nagu Milano, Salzburg, München, Genf, Zürich ja Treviso,” ütles ASi Tallinna Lennujaam juhatuse liige Eero Pärgmäe. “Päikest ja sooja otsivad reisijad saavad valida näiteks Gran Canaria, Tenerife, Antalya, Malaga, Hurghada ja Sri Lanka otselendude vahel. Antalyasse lendab sel talvel lausa kaks regulaarlende pakkuvat lennufirmat - SunExpress ja Pegasus Airlines.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.