Tallink Grupp teatab, et kontsern on allkirjastanud lepingu Hollandi ettevõttega Slaapschepen Public BV kontsernile kuuluva laeva Galaxy I prahtimislepingu pikendamiseks.
Galaxy I
  • Galaxy I
  • Foto: Marko Stampehl
Laev on alates 2022. aasta septembrikuust olnud väljaprahitud Hollandisse, kus osutab asüülitaotlejate ajutist majutusteenust Amsterdamis. Uue lepinguga pikeneb laeva väljaprahtimine ühe aasta võrra alates 2024. aasta oktoobrist, võimalusega pikendada lepingut veel edasise 6 + 6 kuu võrra.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele