Põhja-Ameerika võidusõidusarja IndyCar masinate uues hübriidsüsteemis salvestavad pidurdusenergiat ja võimaldavad mootorit ilma kõrvalise abita käivitada Skeleton Technologiese superkondensaatorid. Hübriidsüsteem tegi eduka debüüdi 7. juulil Ohios peetud etapil.

- Ohio etapil tutvustati hübriidsüsteemi ka fännidele.
- Foto: Skeleton
IndyCar sarjas kasutusele võetud hübriidtehnoloogia eestvedaja oli Honda Racing Corporation USA, kes pöördus energiasalvestuslahenduse väljatöötamiseks ja tootmiseks Skeletoni poole 2022. aasta sügisel. Honda juhitud rahvusvahelisse konsortsiumi kuulusid lisaks Skeletonile ka Chevrolet, McLaren Applied, Empel, Ilmor ja BrightLoop.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.