Pärnu–Uulu 2 + 2 teelõik avati eile liikluseks. Ehitus sai valmis planeeritust pool aastat varem, ehituse peatöövõtja oli Verston.
Transpordiameti juht Priit Sauk teelõigu avamisel.
  • Transpordiameti juht Priit Sauk teelõigu avamisel.
  • Foto: Karli Saul
„Pärnu–Uulu teelõigu ehitus on transpordiameti lähiaastate üks suuremaid ehitushankeid ning liiklusohutuse taseme tõstmine siseriiklikel teedel on üks meie prioriteetidest. Meil on siiralt hea meel, et tänu Euroopa Liidu rahastusele oli meil võimalik anda oma panus tagamaks Via Baltica Pärnu–Uulu lõigul ohutu ja mugav liikumine,“ ütles pressiteates transpordiameti teehoiuteenistuse lääne osakonna juhataja Hannes Vaidla.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.07.26, 09:50
Kui lihtsalt kaubikust ei piisa: Mercedes-Benz Sprinter sõidutab noori Eesti motokrossitalente
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele