• 06.05.24, 10:26

Rongireisijate arvu kasvu veab lääne suund

Aprillis sõitis Elroni reisirongidega enam kui 675 000 reisijat, mis on aasta varasemast üle 5% enam. Aasta esimese nelja kuu jooksul on rongiga sõitnud 2,57 miljonit reisijat.
Kõige populaarsem liin on Tallinn–Paldiski.
  • Kõige populaarsem liin on Tallinn–Paldiski.
  • Foto: Raul_Mee
“Rongireisijate arvu kasvu veab tiheda sõiduplaani ja argipäeva kiirrongide toel lääne suund ehk Tallinna ja Paldiski, Turba, Kloogaranna ning Keila vaheline rongiliiklus,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. „Lääne suuna reisijate arv kasvas aprillis aasta varasemaga võrreldes 15%. Tallinna ja Lõuna-Eesti vaheline reisijate arv on remonttööde ja jätkuvalt kehtivate kiirusepiirangute tõttu neljandat kuud vähenenud.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele