Järgmise aasta 4. aprillil alustab Tallinna ja Pariisi vahel lende odavlennufirma Transavia France. Lennud hakkavad toimuma kaks korda nädalas, neljapäeviti ja pühapäeviti Pariisi Orly lennujaamast.
Transavia hakkab Pariisi lendama kaks korda nädalas.
Foto: Mark Wagtendonk
Pariis on Eesti jaoks üks suurima reisijate mahuga turge, kus on veel ühenduste osas kasvuruumi, mistõttu on uus lennufirma sellel liinil väga oodatud, edastab Tallinna Lennujaama pressiteade.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.