Euroopa Liidu riikides kerkib jätkuvalt uute sõiduautode müük ja sealhulgas kasvab jõudsalt ka elektriautode osakaal, teatas AMTEL.

- Euroopas lisandus mais liiklusesse ligi miljon uut sõiduautot.
- Foto: Andras Kralla
Mais müüdi Euroopa Liidu riikides ligi 938 950 uut sõiduautot, mis ületas mulluse maikuu tulemuse 18,5%. Tänavu on viie kuuga kokku antud klientidele üle ligi 4,4 miljonit uut sõiduautot, mida on 18% enam kui möödunud aasta samal perioodil. Kriisidele eelnenud 2019. aasta müügitulemustele jäädakse siiski veel 23% alla.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.