• 01.06.23, 10:07

Venemaa sõidukite rohelised kaardid kaotasid kehtivuse

1. juunil kaotasid kehtivuse kõik senised Venemaa ja Valgevene sõidukite rohelised kaardid Eestis ja teistes Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Alates juunist peab neile sõidukitele Eestis liiklemiseks tegema piirikindlustuse või tuleb sõiduk registreerida Eesti liiklusregistrisse ja teha tavaline liikluskindlustus.
Sõidukile saab kindlustuse teha piiril.
  • Sõidukile saab kindlustuse teha piiril.
  • Foto: Andras Kralla
Liikluskindlustuse fondi (LKF) juhatuse liikme Lauri Potsepa sõnul on sõda Ukrainas ja finantssektorile kehtestatud sanktsioonid viinud selleni, et Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigid lõpetasid rohelise kaardi süsteemi lepingu Venemaa ja Valgevenega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele