• 31.03.23, 13:02

Moller Auto 50-protsendisest kasumikasvust: uute autode turg pöördus taas tõusule

Baltikumi automüüja Moller Auto kontserni 2022. aasta majandustulemused näitavad, et ettevõtte käive kasvas eelmisel aastal 315,4 miljoni euroni, mis on 19 % suurem kui 2021. aastal.
Moller Auto Groupi Baltikumi tegevjuht Izīda Gerkena.
  • Moller Auto Groupi Baltikumi tegevjuht Izīda Gerkena.
  • Foto: Moller Auto
Ettevõtte kasum kasvas 51% võrra 8,3 miljoni euroni, teatas ettevõte. Kõige suurem nõudlus on olnud kasutatud autode järele, kuid ka uute autode turg pöördus taas kasvule.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele