Kolmandat kuud järjest on kasvanud Euroopa Liidu riikides uute sõiduautode müük, kuid kümne kuu kokkuvõttes jääb see siiski alla eelmise aasta näitajatele, teatab AMTEL.

- Uute autode laoplats Rostockis
- Foto: DPA/Scanpix
Oktoobris anti Euroopa Liidu riikides klientidele üle 745 855 uut sõiduautot, mis ületab mulluse oktoobrikuu müüginumbrid 12,2%. Kümne kuuga on tänavu müüdud veidi üle 7,5 miljoni uue sõiduauto, mida on 8,1% vähem võrreldes möödunud aasta sama perioodiga.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.