Tarbesõidukite müük mai 2022: endine turuliider kadus pildilt

Pikki aastaid kindla liidrina tarbesõidukite turgu juhtinud Citroen tegi tänavu mais omalaadse rekordi müües vaid kolm autot: kaks Berlingot ja ühe Jumperi. See on 15 korda väiksem tulemus kui sõsarautol Peugeot`l.
Renault Master.
  • Renault Master.
  • Foto: Renault
Ilmselgelt maadleb Citroen endiselt tarneraskustega ja laias laastus iseloomustas see maikuu uute tarbesõidukite müüki tervikuna. Kokku müüdi mais vaid 431 uut tarbeautot ja see pole kaugeltki see tulemus, mida aktiivselt kevadkuult tavaolukorras võiks oodata. Enne pandeemiat 2019 aastal oli maikuu kogumüük 624 autot, mullu 511.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele