Finnair ja Qatar Airways hakkavad koostööd tegema

Finnair ja lennundusalliansi Oneworld partner Qatar Airways alustasid pikaajalist koostööd sihtkohtade Helsingi, Stockholmi, Kopenhaageni ja Doha vahel. Tulevikus loodetakse võrgustikku veelgi laiendada.
Finnair ja Qatar Airways hakkavad koostööd tegema
  • Foto: Qatar Airways
Lennud on võimalikud tänu koodijagamislepingule, mis tähendab, et mõlemad lennufirmad jagavad omavahel reisijate ja kaubaveo mahtu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele