• 06.07.22, 11:10

Neste Eesti juhtkonnaga liitus tarne- ja hulgimüügijuht Marina Molokova

Juulis alustas Neste Eesti tarne- ja hulgimüügijuhina tööd Marina Molokova, kes seni töötas lahenduste juhina Neste Baltikumi ja Soome organisatsioonis.
Neste Eesti tarne- ja hulgimüügijuht Marina Molokova
  • Neste Eesti tarne- ja hulgimüügijuht Marina Molokova
Marina Molokova vastutusalas on nüüdsest Neste Eesti kütuste ning lahustite tarned ja hulgimüük ning ta on ka Neste Eesti juhtrühma liige. Marina liitus Nestega 2008 aastal, töötades erinevatel ametikohtadel ning alates 2017 aastast lahenduste juhi (Solutions Manager) ametikohal vastutades äriprotsesside ja süsteemide arendamise eest Baltikumis ja Soomes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele