• 14.06.22, 10:33

Lennühendus mandri ja Hiiumaa vahel jätkub katkestusteta

Transpordiamet ja Tallinna-Kärdla lennuliini teenindav Transaviabaltika jõudsid kompromissile ning lennühendus mandri ja Hiiumaa vahel jätkub katkestusteta.
Lennühendus mandri ja Hiiumaa vahel jätkub katkestusteta
"Avalikes huvides on, et lennuühendus Tallinna ja Kärdla vahel toimiks ning jõudsimegi lennuettevõttega kohtulikule kompromissile, et see saaks katkestusteta jätkuda," kinnitas Transpordiameti liikuvuse planeerimise teenistuse direktor Martin Lengi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele