• 12.04.22, 10:09

Neste loobus fossiilkütusest oma transpordis

Alates aprillist läksid kõik Neste Eesti kütuseveokid üle 100% taastuvtoorainest diisli kasutamisele. Fossiilsest kütusest loobuti ilma sõidukeid vahetamata.
Neste kütuseveokid kasutavad taastuvdiislikütust.
  • Neste kütuseveokid kasutavad taastuvdiislikütust.
  • Foto: LIIS TREIMANN
Kui juunis 2021 läksid Neste kontor ja tanklad üle taastuvelektrienergia kasutamisele, siis nüüd korraldati ümber kogu ettevõtte kütuste laialivedu taastuvdiislikütuse põhiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele