• 17.03.22, 10:30

Uute sõiduautode müük ikka langustrendis

Uute sõiduautode müük Euroopa Liidu riikides on jätkuvalt languses, mille põhjuseks on autotootjate tarneraskused, teatas AMTEL.
Taalias vähenes uute autode müük veebruaris 22,6 protsenti.
  • Taalias vähenes uute autode müük veebruaris 22,6 protsenti.
  • Foto: Scanpix
Veebruaris müüdi Euroopa Liidus 719 465 uut sõiduautot, mis jäi eelmise aasta veebruari tulemusele alla 6,7%. Alanud aasta kahe esimese kuuga on kokku klientidele üle antud veidi üle 1,4 miljoni auto, mida on 6,4% vähem võrreldes möödunud aasta sama perioodiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele