• 15.03.22, 15:46

Pärnu uue silla ehitushanke pakkumused käivad linnale üle jõu

Täna lõppenud Pärnu Raba-Lai tänavate silla, Rääma ja Laiale tänavale rajatavate ringristmike ning silda ja ringristmikke ühendavate tänavalõikude ehitamiseks välja kuulutatud riigihankes tehti kolm pakkumust, odavaim pakkumus oli koos käibemaksuga 71,4 miljonit eurot.
Vaade kavandatavale Pärnu uuele sillale Rääma suunalt.
  • Vaade kavandatavale Pärnu uuele sillale Rääma suunalt.
  • Foto: Mari-Liis Vunder/Trilog Studio OÜ
Pakkumused jäid vahemikku 59,5–63 miljonit eurot ilma käibemaksuta ja 71,4–75,6 miljonit eurot koos käibemaksuga. Linnavalitsus oli enne Ukrainas sõja puhkemist arvestatud hanke ligikaudseks maksumuseks 40 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele