• 08.10.21, 15:17

Läti Post hakkas pakkide üleandmiseks kasutama Cleveroni pakirobotit

Latvijas Pasts on esimene postiteenuse pakkuja Baltimaades, kes paigaldas omale Cleveroni pakiroboti e-ostude väljastamiseks. Pakirobot paigaldati Läti pealinna kõige tihedamini asustatud linnaosasse, mis on ühtlasi ka ettevõtte pakiautomaatide võrgustiku üks aktiivsemaid piirkondasid, teatas Cleveron.
Cleveroni pakiroboti avamine Riias.
  • Cleveroni pakiroboti avamine Riias.
  • Foto: Latvijas Pasts
Pakirobot mahutab märkimisväärselt rohkem pakke kui traditsiooniline pakiautomaat, mis tähendab, et kliendid saavad oma tellimused kätte mugavamalt ja kiiremini kui varem. Lisaks on pakirobot ka keskkonnasõbralikum lahendus, kuna masin hõivab väikese põrandapinna, aga mahutab suure hulga pakke.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele