Kütusemüüja Olerex ehitab käesoleval aastal arvult oma seitsmenda täiesti uue teenindusjaama Eestis Valga linna, vana tankla lammutustööd algasid täna, kuid klientide teenindamine jätkub ajutiselt paigaldatud müügipaviljonis, kus on saadaval peamised teenused ja tooted.
Olerexi uue Valga tankla kavand.
Autor: Olerex
„Tahame olla võrdselt hästi ja ühtlase kvaliteediga esindatud kõikjal üle Eesti – meie kontseptsioon on omada igas Eesti linnas esinduslikku jaama ning pakkuda klientidele parimat katvust Eestis,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller pressiteates.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.