• 09.08.21, 13:45

Eestlased aitavad Gruusial tõusta Musta mere juhtivaks transiidikeskuseks

Eesti-Saksa-Gruusia konsultantide grupp võitis EBRD konkursi sadamakogukonna süsteemi (PCS) teostatavusuuringuks Gruusias, mis püüdleb riigina piirkondlikuks transiidi- ja logistikakeskuseks.
Batumi on üks kiiremini arenevaid sadamaid Gruusias.
  • Batumi on üks kiiremini arenevaid sadamaid Gruusias.
  • Foto: Batumiport
Eesti ettevõttete Cone Center OÜ, E.N. Shipping Services OÜ, Saaresalu OÜ, HPC Hamburg Port Consulting GmbH Saksamaalt ning Plisk Ltd Gruusiast lõid ühtse konsultatsioonimeeskonna ning võitsid Gruusia meretranspordiagentuuri rahvusvahelise hanke, mida rahastab Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupank (EBRD) ning mida toetab Gruusia Investorite Nõukogu sekretariaat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele