• 17.06.21, 12:14

Tallinna surugaaside bussihanke võitis Solaris Bus & Coach

AS Tallinna Linnatransport (TLT) kuulutas täna välja hankevõitja 100 + 50 täiendava surugaasil sõitva keskkonnasõbraliku bussi ostmiseks, mis on ühtlasi viimane etapp pealinna bussipargi uuendamisel, mil liinile tuuakse ühtekokku 350 surugaasil sõitvat bussi. Hanke võitis Solaris Bus & Coach.
Gaasiga sõitev linnaliinibuss Tallinnas.
  • Gaasiga sõitev linnaliinibuss Tallinnas.
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna abilinnapea Andrei Novikov sõnas, et TLT edukas hange on oluline samm rohelisema pealinna suunas. „Linna ja ühistranspordi teenusepakkuja, TLT, ühine eesmärk on vähendada pealinna ühistranspordis heitgaaside hulka. Kui Tallinna liinidel sõidab seniste diiselbusside asemel 350 surugaasibussi, on veeremi keskmine vanus langenud 9,5 aastalt 5 aastale ning seeläbi väheneb ka ühistranspordi jalajälg keskkonnale,“ sõnas Novikov.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele