Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ryanair kukkus rekordilisse kahjumisse

Briti odavlennufirma Ryanairi mulluse majandusaasta kahjum oli rekordiline, aga ettevõte usub, et nüüd algab taastumine.
Ryanair.
  • Ryanair.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Ryanairi eelmise majandusaasta kahjum ulatus 815 miljoni euroni, sest koroonaviirusega seotud piirangud sundisid ettevõtet vähendama lende 80 protsendi võrra. Nüüd usub Ryanair, et taastumine on lõpuks alanud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele