• 01.04.21, 11:53

Ryanair sõdib Nordica riigiabi vastu

Ryanair vaidlustas Euroopa Komisjoni otsuse Nordicale riigiabi andmise kohta. Hagi põhjendamiseks on Ryanair esitanud neli väidet, millest kõige olulisema järgi kohaldas Euroopa Liit riigiabi norme vääralt, seisab valitsuse veebisaidil.
Ryanairi juht Michael O'Leary.
  • Ryanairi juht Michael O'Leary.
  • Foto: Scanpix
Nordica juht Erki Urva ütles, et Ryanair vaidlustab igasugust riigiabi ja on seni kõigis kohtuinstantsides kaotanud. Seega pole Nordical põhjust Urva sõnul vaidluse pärast muretseda, pigem on see midagi, mis tiksub kuskil taustal. Lennufirma tööd see ei mõjuta, kirjutab Äripäev.

Seotud lood

Uudised
  • 26.03.21, 16:26
Ringkonnakohus ei rahuldanud kaebusi Estonian Airi endiste töötajate kohtuasjas
Tallinna ringkonnakohus ei rahuldanud Nordic Aviation Group ASi ja Transpordi Varahaldus OÜ apellatsioonkaebusi Estonian Airi endiste töötajate kohtuasjas.
  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele