• 15.03.21, 12:13

Rootsi politsei on võtnud luubi alla illegaalsed kabotaažveod

Veidi enam kui kahe kuuga on Rootsi politsei tuvastanud tänavu juba 75 ebaseadusliku kabotaaživeo juhtumit. Kui rikkumised jätkuvad samas tempos, tõotab 2021. aasta muutuda selles osas rekordiliseks.
Rootsi politsei on võtnud luubi alla illegaalsed kabotaažveod
  • Foto: VW Sweden
Rootsi politseiameti statistika kohaselt avastati 2020. aastal 272 ebaseadusliku kabotaaživeo juhtumit. Seda on 14,3 protsenti rohkem kui 2019. aastal, mil politsei paljastas 238 ebaseaduslikku kabotaažijuhtumit. 2018. aastal oli neid 221 ja 2017. aastal vaid 65, kirjutab trailer.se.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele